Restauracja

Restauracja „Izerska” na 80 miejsc posiada elegancki, przytulny wystrój wnętrza, kominek oraz taras letni z piękną panoramą.

Połączenie restauracji z barem oraz tarasem zachęca do delektowania się daniami oferowanymi w karcie Menu. Latem proponujemy wina z różnych stron świata i przepyszne desery lodowe. Natomiast zimowe wieczory ociepli Państwu grzaniec serwowany przy ogniu hotelowego kominka.

Czynne codziennie:

Kawiarnia: 12.00 - 22.00
Bar: 12.00 - 22.00
Restauracja: 12.00 - 19.00 (Zamówienia z À la carte przyjmowane są do godziny 18:30).

 

Nasi kucharze łączą domowy smak serwowanych potraw z zachowaniem tradycyjnej kuchni polskiej. W ramach pobytu oferujemy Gościom urozmaicony bufet śniadaniowy oraz obiado-kolację.

Godziny serwowania posiłków:

Śniadanie: 08.00 - 10.00
Obiadokolacja: 17.00 - 19.00

Za dopłatą umożliwiamy zamówienie indywidualnego menu zgodnego z Państwa dietą. W ofercie posiadamy menu dla diet: niskobiałkowych, bezglutenowych oraz wegetariańskich. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z recepcją.

***Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w godzinach otwarcia restauracji oraz baru w przypadku organizacji dodatkowych imprez okolicznościowych oraz wypadających w święta oraz długie weekendy***