Centrum Medical & SPA

W naszej ofercie Medical & SPA łączymy typowe zabiegi medycyny uzdrowiskowej z zakresu fizykoterapii, balneologii, kinezyterapii z szeroką gamą masaży oraz zabiegów kosmetycznych z zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało oraz najwyższej jakości zabiegi SPA wykonywanych przez wykwalifikowany zespół w oparciu o naturalne produkty i kosmetyki.

Centrum Medical & SPA to optymalne miejsce do poprawy zdrowia, regeneracji i odnowy sił witalnych, wypoczynku dla ciała i ducha …


W RAMACH PAKIETÓW KURACYJNYCH OFERUJEMY:


Pakiet Medical z 10 zabiegami kuracyjnymi / 7 dni

lub

Pakiet Medical Komfort z 20 zabiegami kuracyjnymi / 7 dni

polecane głównie dla osób chcących poprawić swoje zdrowie i kondycję fizyczną, przeciążonych, z zespołem bólowym odcinka szyjnego kręgosłupa i barków, ze zmianami reumatycznymi RZS, ZZSK, po urazach, stłuczeniach, złamaniach.

- Pakiet Zdrowy Kręgosłup

obejmujący specjalnie dobrany program zabiegowy łączący zabiegi z zakresu balneologii, fizykoterapii, masażu oraz terapii manualnej. Przeznaczony jest w szczególności dla osób z bólami kręgosłupa oraz kończyn.

- Pakiet Senior

przeznaczony dla emerytów, rencistów i osób powyżej 60 roku życia, które pragną zadbać o własne zdrowie oraz zachować jak najdłużej sprawność fizyczną i psychiczną, aby cieszyć się pełnią życia

W przypadku rezerwacji pakietów kuracyjnych prosimy o zabranie ze sobą historii choroby, dodatkowo do pakietu Zdrowy Kręgosłup wymagane jest przedstawienie aktualnego zdjęcia RTG.

 


W RAMACH PAKIETÓW SPA OFERUJEMY:


- Cztery Żywioły

- Witaminowa Bomba

- Beauty & Relax

- Wellness


Szanowni Państwo,

Wszystkie zabiegi z naszej oferty Medical & SPA, w tym także zabiegi pakietowe, wykonujemy od poniedziałku do soboty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

  • poniedziałek - piątek w godzinach 7:00 - 15:00
  • sobota w godzinach 8:00 - 17:00.

Zgłaszanie zabiegów odbywa się bezpośrednio  u pracownika bazy zabiegowej w godzinach pracy bądź w recepcji po zakończonej pracy bazy zabiegowej.

Rezerwacji zabiegów można dokonać również przed przyjazdem:

Wszystkie zabiegi planowane są w zależności od wolnych terminów i miejsc zabiegowych, dlatego im wcześniej Państwo zarezerwują zabiegi, tym większa jest pewność otrzymania terminów dogodnych dla Państwa.

Osoby spoza obiektu, chcące skorzystać z naszej oferty, są zobowiązane do uiszczenia wpłaty w wysokości 100% wartości zabiegu, w momencie dokonywania rezerwacji.

*Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do zmian w godzinach pracy bazy zabiegowej.