Centrum Medical & SPA

W naszej ofercie Medical & SPA łączymy typowe zabiegi medycyny uzdrowiskowej z zakresu fizykoterapii, balneologii, kinezyterapii z szeroką gamą masaży oraz zabiegów kosmetycznych z zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało oraz najwyższej jakości zabiegi SPA wykonywanych przez wykwalifikowany zespół w oparciu o naturalne produkty i kosmetyki.

Centrum Medical & SPA to optymalne miejsce do poprawy zdrowia, regeneracji i odnowy sił witalnych, wypoczynku dla ciała i ducha …


W RAMACH PAKIETÓW KURACYJNYCH OFERUJEMY:


Pakiet Medical z 10 zabiegami kuracyjnymi / 7 dni

lub

Pakiet Medical Komfort z 20 zabiegami kuracyjnymi / 7 dni

polecane głównie dla osób chcących poprawić swoje zdrowie i kondycję fizyczną, przeciążonych, z zespołem bólowym odcinka szyjnego kręgosłupa i barków, ze zmianami reumatycznymi RZS, ZZSK, po urazach, stłuczeniach, złamaniach.

- Pakiet Zdrowy Kręgosłup

obejmujący specjalnie dobrany program zabiegowy łączący zabiegi z zakresu balneologii, fizykoterapii, masażu oraz terapii manualnej. Przeznaczony jest w szczególności dla osób z bólami kręgosłupa oraz kończyn.

- pakiet Senior

przeznaczony dla emerytów, rencistów i osób powyżej 60 roku życia, które pragną zadbać o własne zdrowie oraz zachować jak najdłużej sprawność fizyczną i psychiczną, aby cieszyć się pełnią życia

W przypadku rezerwacji pakietów kuracyjnych prosimy o zabranie ze sobą historii choroby, dodatkowo do pakietu Zdrowy Kręgosłup wymagane jest przedstawienie aktualnego zdjęcia RTG.

 


W RAMACH PAKIETÓW SPA OFERUJEMY:


- Cztery Żywioły

- Witaminowa Bomba

- Beauty & Relax

- Wellness


Wszelkie zapytania dotyczące zabiegów oraz ich rezerwacja pod adresem:

medicalspa@uzdrowiskoewa.pl